Organizacja roku szkolnego 2022-2023

Początek roku   1.9. 2022

Półrocze   31.1. 2023

Koniec roku szkolnego  30.6. 2023

 

Wakacje jesienne – 26.10- 27.10.2022  

Wakacje świąteczne   23.12.2022 – 2.1.2023 -nauka  3.1.2023.

Jednodniowe wak. półroczne   3.2.2023

Wakacje wiosenne– tygodniowe-  6.2.2023- 12.2.2023

Wielkanoc    6.4.2023  -nauka 11.4.2023

Wakacje letnie  1.7.2023 – 31.8.2023

początek roku szkolnego 2023/2024   poniedziałek- 4.9.2023

 

Święta Państwowe 2022-2023

1.1.- Nowy Rok

7.4. – Wielki Piątek

10.4. – Poniedziałek Wielkanocny

1.5. – Święto Pracy

8.5. – Dzień Zwycięstwa

5.7. – Cyryl i Metody

6.7. – upalenie Jana Husa

28.9. – Dzień  Państwa Czeskiego (Den české státnosti)

28.10. – Dzień Niepodległości (powstanie państwa)

17.11. – Dzień walki za wolność i demokrację i Międzynarodowy Dzień Studenta

24.12.- Wigilia

25.12.- pierwszy dzień Bożego Narodzenia

26.12. – drugi dzień Bożego Narodzenia

 

Terminarz akcji:

Szkoła 2022-2023

data

godzina

wydarzenie

7.9.2022

15.00

         Zebranie Macierzy (organizacyjne)

9.9.2022

 

         Święto Pieczonego Ziemniaka

16.9-25.11.

7.30

         Pływanie

10/2022

 

         Puszczanie latawca

15.11.2022

15.00

         Zebrania Macierzy z wywiadówkami

9.12.2022

15.00

         Mikołaj (PZKO) –organizacja: starszaki (ustali gmina)

22.12.2022

 

         Choinka

20.1.2023

15.00

Dzień Babci (PZKO)- organizacja: klasa 1 i 2

4.3.2023

 

Zjazd Gwiaździsty

2.2.2023

 

        Balik Maskowy (sala gimnastyczna)

4.2.2023

 

Bal

5.4.2023

 

        Zajączek (Wielkanoc)

13.4.2023

15.00

        Zebrania Macierzy z wywiadówkami

 

15.00

Dzień Matki i Ojca (PZKO)- organizacja: klasa 3

26.5.2023

 

Igrzyska Lekkoatletyczne

10.6.2023

15.00

         Festyn- organizacja: klasa 4

23.6.2023

15.00

         Dzień Sportowy (boisko)

6/ 2023

 

         Rowerówka

30.6.2023

 

Zakończenie roku i pasowanie pierwszoklasistów

Dyrektor szkoły: Grzegorz Suszka

Wychowawcy klas:

  • Klasa I (roczniki 1 i 2): Mgr. Daria Hóta
  • Klasa II (roczniki 3 i 4): Mgr. Beata Borska
  • Świetlica: Dorota Hóta

Tercjanka: Eva Kozielková

Kuchnia: Anna Niesłanik, Urszula Mazur, Kateřina Mazur

 Tel. do szkoły                        555 444 120

       do kuchni                       555 444 121 

       do przedszkola              555 444 122